Obserwatorzy

poniedziałek, 15 lutego 2016

Gościnna projektantka - Angi

Hej!

Bardzo nas cieszy, że pomysł z przedstawianiem kolejnych osób tworzących swoje małe-wielkie dzieła tak bardzo przypadł Wam do gustu.
Jest to niezwykła radość nie tylko dla nas ale także osób, które są przedstawiane.

Dlatego dziś przedstawiamy naszą kolejną gościnna projektantkę.
Zwyciężczynię ostatniego wyzwania!
 Przeczytajcie, co mówi o sobie:

Witajcie!
Jest mi niezmiernie miło, że mogę gościć w tak twórczym zakątku.
Mam na imię Ania, natomiast w wirtualnym świecie istnieję jako Angi i prowadzę bloga www.angi-style.pl oraz stronę https://www.facebook.com/AngiStyleblog/.
Jestem zdecydowanie artystyczną duszą, co przejawia się nie tylko w tworzeniu moich małych dzieł, ale i we wszystkim co robię, czuję i mówię na co dzień. Uwielbiam tworzyć na wielu płaszczyznach, choć niewątpliwie tworzenie z papieru jest na pierwszym miejscu. Najbardziej lubię wykonywać kartki spersonalizowane, przygotowane specjalnie pod daną osobę, jej charakter czy zainteresowania. Dobrze się czuję w romantycznym klimacie retro ale też nie wyobrażam sobie tworzenia bez zabawnych kartek z tzw. "jajem", gdzie często wykorzystuję własnoręcznie stworzone obrazki.
Moją drugą pasją są różnego rodzaju dekoracje do domu takie jak wieńce, stroiki, lampiony, świeczniki, drzewka, ozdoby do pokoju dziecięcego i wiele innych. Lubię wykorzystywać w swoich pracach różne przedmioty codziennego użytku, coś co znajdę w kuchni, na spacerze lub inne rzeczy traktowane jako potencjalne "śmieci". To pewnie też po części temu, że recykling, dbanie o środowisko leży w moich zainteresowaniach od dziecka i wypełnia także moje życie zawodowe  Żałuję, że doba ma tylko 24h, bo codziennie pojawia się w mojej głowie nowy pomysł na stworzenie czegoś kreatywnego. Pomysły te skrzętnie zapisuję z myślą .... kiedyś :)
Walentynki za nami, więc aktualnie na biurku większości z nas pojawiła się Wielkanoc. Ja dzisiaj też przygotowałam dla was wiosenną świąteczną kartkę z własnoręcznie zmalowanym barankiem.


I jeszcze kilka moich wcześniejszych prac:
Dziękuję bardzo, że mogłam tu do was wpaść w odwiedziny i gorąco wszystkich zapraszam do moich miejsc w sieci.
Pozdrawiam ciepło!

My również dziękujemy Ani za chęć podzielenia się z nami cząstką twórczości :)

Życzymy miłego dnia,
Zespół
I like challenges!

1 komentarz: