Obserwatorzy

czwartek, 16 czerwca 2016

Gościnna Projektantka: "Celestial"

Jedni w gotowości bojowej czekają na mecz....
Inni oglądają "krzyżaków"
A my...gościmy ;-D

Z ogromną radością gościmy dzisiaj w naszych progach kolejną wielce utalentowaną  osobę
Jej piękne prace możecie podziwiać na jej blogu:
 celestial-art.blogspot.com


Oto co pisze nam o sobie:


Witam!
Bardzo dziękuję Dorocie (Tej, co ma kota) i całemu Zespołowi za zaproszenie mnie w charakterze gościnnej projektantki na blogu I like challenges. To dla mnie ogromny zaszczyt i zaskoczenie.
Mam na imię Ludka, a w blogowym świecie funkcjonuję jako Celestial. Celestial oznacza niebiański, ale też niebieski. A ja bardzo lubię patrzeć w niebo i uwielbiam kolor niebieski.
 
Moja przygoda z papierem zaczęła się od przygotowania zaproszeń, o które poprosiła mnie koleżanka, potem były podziękowania, szukanie inspiracji w internecie, a potem… zakochałam się w tym papierowym świecie i nie było już odwrotu. 
Uwielbiam te wszystkie kolorowe papiery, kwiaty, koronki, tekturki, perełki, kryształki… To moja odskocznia od rzeczywistości. Tworzę przede wszystkim kartki ale również boxy i dekoracje świąteczne. Oglądając prace moich blogowych koleżanek widzę, ile rzeczy jeszcze muszę się nauczyć i ile nowych technik chciałabym jeszcze poznać. Póki co nieustanny brak czasu sprawia, że oddając się swojej pasji często muszę zarwać noc. 
Korzystając z okazji bycia gościnną projektantką przygotowałam kartkę urodzinową w moich ulubionych pastelowych kolorach, z dużą ilością kwiatów i z użyciem pasty strukturalnej, którą nałożyłam przez maskę oraz pudru do embossingu. Karteczka w komplecie z pudełkiem. Do jego ozdobienia również użyłam pasty strukturalnej. 

Ludce, serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia
i zapraszamy na jej bloga

Zespół "I like challenges"
1 komentarz: