Obserwatorzy

niedziela, 12 czerwca 2016

Gościmy dziś Dido!

Witajcie!

Dziś przedstawiamy Wam kolejną gościnną projektantkę.
Jest nią Dido - zwyciężczyni naszego ostatniego wyzwania.

Wszystkie prace Dido możecie zobaczyć na Jej blogu
Zobaczcie, co Edyta pisze o sobie.Bardzo dziękuję za zaproszenie do gościnnego występu. Dziś  wita Was czarownica (jak mawia mój kochany mąż),  z bagażem lat, doświadczeń i zbędnych kilogramów, ale i ogromnym poczuciem humoru:)

Na imię mam Edyta,  w domu zwana Petronelą, a w wirtualnym świecie rozpoznawalna jako  Dido z Krainy Splotów Wyobraźni.  Z racji, że już wielokrotnie mnie o to pytano, mam okazję wytłumaczyć, że pseudonim pochodzi z filmu „Uwierz w ducha”,  który w latach 90-tych był wszechobecny.  Odkąd pamiętam, zachwycało mnie wszystko, co tworzą ludzkie ręce i bardzo się cieszę, że w mechanicznej dobie atomów i lotów na księżyc, rękodzieło pozostaje  w modzie, a wręcz przeżywa swój rozkwit , dzięki czemu nie musimy tworzyć „do szuflady”. Szydełkuję, maluję, fotografuję, ale przede wszystkim kreuję swój papierowy świat, zwłaszcza ten miniaturowy, który sprawia mi najwięcej frajdy. Swoją pasją zarażam całą rodzinę: męża, dorosłą Nadzieję i dwójkę maluchów Gracjana i Aurorę, choć każdy z nich realizuje się na swój sposób.  Mam nadzieję, że dzięki prowadzeniu bloga, zarażę również innych, tych jeszcze „nie skażonych” scrapbooking’iem tudzież innymi  technikami, bo pasja dodaje ludziom skrzydeł i uwalnia ich wyobraźnię.  Z racji, że goszczę tutaj dzięki Dolinie Muminków z małą Mi w roli głównej, dzisiaj również przygotowałam box, tym razem podróżniczy, wszak wakacje za pasem.
Zastanawiałam się jakie prace dodać, zaczynam od bucików, które były moim pierwszym, a zarazem zwycięskim udziałem w wyzwaniu. Od szydełka zaczynałam...... kartki są wszechobecne, w różnych formach i klimatach,


tryptyk z malowanymi makami...pokoik z miniaturami...

a ostatnio zajęłam się lalkami...
Dziękujemy Edycie za przedstawienie swojej twórczości.
Niezwykle piękne i różnorodne prace, jakie nam pokazała skradły nasze serce :)


Chciałabyś/chciałbyś przedstawić nam swoją twórczość?
Przedstawić niezwykłości, które tworzysz?
Wyślij nam swoje zgłoszenie na adres

m.dmytrowicz@gmail.com

Z radością odwiedzimy nowe miejsca w sieci!

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół 
I like challenges!3 komentarze:

 1. Wszystkie prace są fantastyczne, ale buciczki wywołały we mnie niepokojące uczucie zazdrości :) Cudowne

  OdpowiedzUsuń
 2. Padłam już przy bucikach! :-O
  Miło było cię gościć w naszych niskich progach :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za miłe słowa :) to bardzo budujące :)

  OdpowiedzUsuń