Obserwatorzy

środa, 29 lipca 2015

w sieci...

Ahoj!
Moja inspiracja 
dziś znów w morskich klimatach :)
Przygotowałam dla Was coś prostego, szybkiego i efektownego, mam nadzieję! ;) ja w każdym razie jestem zadowolona z efektu. Przyznam, że praca miała być w innej tematyce, ale... gdy zobaczyłam efekt końcowy tła na moim canvasie to wizja szybko mi się zmieniła. Praca aż prosiła się o tematykę morską :) Spójrzcie sami...


 i kilka słów o tym
jak i z czego powstała ta praca...
Przygotowałam Wam zdjęcie z kilkoma a w zasadzie z większością produktów, które potrzebne były do stworzenia morskiego canvasa. Bardzo chciałabym Was zmotywować do tego, abyście próbowali tworzyć takie prace. Chciałabym pokazać Wam, że naprawdę niewiele potrzeba... a to, że nie posiadacie zbyt wielu specjalnych produktów i materiałów nie jest żadną przeszkodą :)

Do pracy wykorzystałam: canvas o wymiarach ok. 20x20 cm, drewienka dołączone do canvasa, gesso 13arts, zwykłe najtańsze farbki!!! i to tylko w trzech kolorach, ostatnio mój ulubiony water brush, ale nie jest to oczywiście niezbędne, siateczka (zapewne dostępna w każdej kwiaciarni, ale myślę, że można ją zastąpić np. gazą) dodatki papierowe - jak widzicie jak skorzystałam z wspaniałych dodatków z kolekcji Traktat Morski UHK Gallery i to wszystko! :) Oczywiście u mnie pojawiły się drobne dodatki takie jak - kotwica, metalowa rozgwiazdka i list w butelce - dodatek stworzony przeze mnie. Zapomniałabym o ciekawostce :) muszelki, które wycięłam z papierów UHK Gallery pomalowałam przeźroczystym lakierem do paznokci :) dzięki temu mają ładny delikatny połysk i jest to również pewna forma ochrony papieru :)
Wy oczywiście możecie dać ponieść się własnej wyobraźni i zamieścić w takiej pracy to co Wam się podoba :) Mam nadzieję, że troszkę Was zainspirowałam :)

Pozdrawiam Was serdecznie :)
 przypominam jeszcze o naszym wyzwaniu
 i do zobaczenia za tydzień :)
Scrap Elka

2 komentarze: